Polski
English

Oferty pracy

Wolontariusze/Wolontariuszki

Data dodania: 2020-05-05
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-21
Data ważności: Nabór ciągły

Fundacja Progress & Business poszukuje wolontariuszy/praktykantów/stażystów chętnych do pomocy w działaniach Centrum Transferu Wiedzy oraz Centrum Doradztwa Edukacyjnego i Szkoleń.

Zadania:

Różne zadania zależne od kwalifikacji i aktualnych potrzeb, np. współudział w redakcji książek własnego Wydawnictwa Fundacji, redakcja portali tematycznych na temat m.in. foresightu i innowacyjności, organizacja szkoleń z zakresu IT, aktualizacja katalogów i baz wiedzy Fundacji, przygotowanie wniosków o dotacje na działalnośc statutowa Fundacji (z perspektywą zatrudnienia w projekcie w przypadku otrzymania dotacji na jego realizację), rozmowy z potencjalnymi darczyńcami itp.
Czas trwania: od 1 miesiąca (praktyki) do wielu lat (stały wolontariat).

Wymagania:

Konieczna dobra znajomość języka angielskiego, oprogramowania biurowego, inicjatywa i umiejętnośc samodzielnego rozwiązywania problemów. Mile widziane doświadczenie i kwalifikacje w jednej lub więcej z nastepujących dziedzin: prowadzenie serwisów internetowych, tworzenie stron www w PHP/MySQL, grafika komputerowa,e-learning, fundraising, organizacja szkoleń i wystaw, promocja.
Prosimy o zgłoszenia wraz z CV i referencjami oraz propozycją zakresu swoich działań.

Przy kontaktach z Fundacją prosimy o powoływanie się na niniejsze ogłoszenie

Oferujemy:

Ciekawą pracę, zdobycie doświadczenia i referencji, szanse na stałą pracę

Dodatkowe informacje:

Dla wyrózniających się absolwentów wyższych uczelni istnieje również możliwość podjęcia stałej pracy - zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia innych ofert na naszej stronie www, gdzie można znaleźć więcej informacji o Fundacji.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: kadry@pbf.pl