Polski
English

Oferty pracy

Księgowy/Księgowa (Konkurs zamknięty)

Data dodania: 2023-10-02
Ostatnia aktualizacja: 2024-02-09
Data ważności: 2024-02-29

Fundacja Progress and Business poszukuje księgowego z uprawnieniami do usługowego prowadzenia księgowości.

Zadania:

Prowadzenie księgowości Fundacji, rozliczanie projektów statutowych, w tym projektów finansowanych ze środków UE (obecnie księgowość prowadzona jest w programie Rewizor GT). Udział w planowaniu finansowym związanym z rozliczaniem projektów.

Praca musi być wykonywana w siedzibie Fundacji w centrum Krakowa (1-2 dni w tygodniu), wymagany nakład pracy ok. 25% etatu. Istnieje możliwość dodatkowego prowadzenia szkoleń z zakresu rachunkowości oraz udział w przygotowywaniu analiz finansowych. Praca na umowę-zlecenie lub niepełny etat.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości potwierdzone referencjami,
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia do usługowego prowadzenia księgowości,
  • Doświadczenie w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i innymi organami kontrolnymi,
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i związanego z finansami przedsiębiorstw,
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podejmowania nowych wyzwań,
  • Znajomość zagadnień związanych z obrotem miedzynarodowym,
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania finansami i analizy wskaźnikowej,
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji kadrowo-płacowej,
  • Praktyczna znajomość zasad obiegu dokumentów finansowych,
  • Znajomość Rewizor GT, CDN KH, Płatnik, MS Excel,
  • Pozytywne cechy osobowości, spełnianie wysokich standardów etycznych i profesjonalnych

Do aplikacji prosimy dołączyć:

  • potwierdzenia posiadanych uprawnień, dyplomy i certyfikaty, ukończone szkolenia,
  • szczegółowy opis umiejetności,
  • referencje, ze wskazaniem instytucji, dla których Kandydat/ka sporządzał/a roczne sprawozdanie/a finansowe,
  • wstępną propozycję systemu obiegu dokumentów księgowych (może też być dołączona na późniejszym etapie rozpatrywania aplikacji)

Mile widziane

  • Posiadanie doświadczenia w prowadzeniu księgowości fundacji lub stowarzyszeń.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozliczanie projektów międzynarodowych.
  • Umiejętnośc przygotowywania kosztorysów i propozycji budżetów.
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości,
  • Znajomość ISO 9000.

Oferujemy:

Dla początkujących możliwość konsultacji i nadzoru przez doświadczonego księgowego

Dodatkowe informacje:

Możliwa praca na umowę-zlecenia, lub umowa o pracę na część etatu

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: office@pbf.pl