Polski
English

Oferty pracy

Eksperci (różne dziedziny)

Data dodania: 2020-01-05
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-09
Data ważności: Nabór ciągły

Centrum Transferu Wiedzy oraz Centrum Transferu Technologii Fundacji poszukują ekspertów z różnych dziedzin do realizacji projektów badawczych i doradczych na zasadzie umowy o dzieło lub zlecenia.

Zadania:

Istnieje możliwość zarówno zaangażowania eksperta na czas realizacji projektu (od 1 miesiąca do 4 lat), jak i wykonania pojedycnzej ekseprtyzy. Szczególnie zachęcamy do zgłoszenia ekspertów z praktycznym doświadczeniem w zakresie robotyki mobilnej, programowania systemów webowych w PHP/MySQL, foresightu, statystyki

Wymagania:

Wyższe wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w realizacji międzynarodowych.projektów doradczych, badawczych lub szkoleniowych

Dodatkowe informacje:

Kandydaci na ekspertów Fundacji powinni zarejestrować się na stronie www.foresight,pl i wypełnić tam formularz rejestarcyjny eksperta. Dalszych informacji oraz pomocy technicznej w rejestracji udziela Pan Dariusz Kluz, dariusz.kluz@pbf.pl, tel. 126360100 w.27.