Polski
English

Oferty pracy

Specjalista w Centrum Transferu Wiedzy - broker innowacji

Data dodania: 2021-06-01
Ostatnia aktualizacja: 2023-01-18
Data ważności: Nabór ciągły

Centrum Transferu Wiedzy Fundacji Progress and Business w Krakowie (CTW) poszukuje ekspertów-brokerów innowacji z zakresu informatyki, automatyki i robotyki do realizacji projektów doradczych proinnowacyjnych na podstawie umowy o pracę, o dzieło lub zlecenia. Pierwszym zadaniem eksperta będzie poszukiwanie i obsługa klientów CTW w ramach projektu SPIN-Małopolska - mikro, małych i średnich firm z terenu Małopolski, dla których wykonywane są audyty technologiczne oraz usługi transferu technologii. dofinansowane w ramach projektu SPIN. Broker innowacji prowadzić będzie także spotkania informacyjne dla zainteresowanych firm oraz uczestniczyć w procedurze przyznawania dla nich pomocy publicznej w ramach projektu. Do obowiązków brokera należeć będzie także współpraca z Liderem Projektu - Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego oraz z innymi CTW realizującymi projekt SPIN. Broker podlega Kierownikowi Zadania SPIN realizowanego przez CTW Fundacji Progress and Business.

Zadania:

Istnieje możliwość zaangażowania specjalisty-brokera innowacji zarówno na czas realizacji projektu (od 1 miesiąca do 2 lat), jak i na czas nieokreślony. Szczególnie oczekujmy na zgłoszenia ekspertów z praktycznym doświadczeniem w zakresie brokeringu innowacji, posiadających kontakty z firmami, zwłaszcza działającymi w obszarze zaawansowanych technologii informatycznych, automatyki i robotyki. W pracy brokera pomocna będzie znajomość transferu technologii, połączona ze znajomością zagadnień ochrony praw intelektualnych, foresightu technologicznego i statystyki oraz z doświadczeniem w projektach międzynarodowych, doradczych i badawczych.

Wymagania:

Wyższe wykształcenie, co najmniej 3 lata doświadczenia w kontaktach z firmami wdrażającymi innowacje, doświadczenie w realizacji projektów doradczych, badawczych lub szkoleniowych. Wskazana znajomość rozliczeń w projektach finansowanych ze środków publicznych, w tym funduszy strukturalnych.

Samodyscyplina, dyspozycyjność, zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i umiejętność efektywnej współpracy w zespole. Wysoka kultura osobista, zdolność do rozwiązywania problemów. Oczekujemy pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę, która będzie połączona z rozwojem osobistym i ciągłym pogłębianiem swojej wiedzy.

Wymagana bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, potwierdzona certyfikatami językowymi.

Oferujemy:

Interesującą pracę w akademickiej dzielnicy Krakowa. Wynagrodzenie zależne od profilu wykształcenia i doświadczenia, aktualizacja po okresie próbnym na podstawie oceny wyników pracy.

Dodatkowe informacje:

Kandydaci, którzy oprócz wykonywania pracy brokera innowacji chcieliby kandydować do akredytacji jako eksperci Fundacji, powinni zarejestrować się na stronie www.foresight.pl i wypełnić tam formularz rejestracyjny eksperta. Dalszych informacji oraz pomocy technicznej w rejestracji udziela Pan Dariusz Kluz, dariusz.kluz@pbf.pl, tel. 126360100 w.27.

Formularz aplikacyjny:

CV:*
List motywacyjny:
Listy referencyjne:
Dyplomy:
Certyfikaty:
Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
* - pola wymagane

https://www.traditionrolex.com/7

https://www.traditionrolex.com/7